Home / Aktuality / PREVENCE ŠÍŘENÍ COVID-19
PREVENCE ŠÍŘENÍ COVID-19

PREVENCE ŠÍŘENÍ COVID-19

Vážení pacienti, níže uvádíme doporučení týkající se šíření onemocnění Covid-19.

  • Je povinné zakrytí úst a nosu respirátorem třídy FFP2 v ambulantních zdravotnických zařízeních, tedy vstup do prostor našich ambulancí (včetně čekárny) pouze s respirátorem.
  • Určitě nechoďte do ordinace v těchto případech: máte jasné příznaky infekce dýchacích cest (kašel, dušnost, horečka apod.), jste v karanténě nebo máte podezření na kontakt s osobou nakaženou nemocí Covid-19 (např. rodinný příslušník, kolega z práce apod.; platí i přesto, že na sobě nepociťujete žádné příznaky…). V nejasných případech prosím návštěvu konzultujte s námi.
  • Při pobytu v čekárně se snažte udržovat odstup od dalších pacientů. Pokud Vás při cestě do ordinace někdo doprovází, požádejte jej, aby na Vás počkal venku/v autě apod., pokud je to možné (platí v případě, že je v čekárně více lidí).
  • Dodržujte prosím zásady běžné hygieny, používejte desinfekci umístěnou v čekárně vpravo vedle vstupních dveří.
  • Nadále preferujeme požadavky na recepty, žádanky, kompresní punčochy, objednání apod. elektronickou cestou (telefonicky/emailem/eservices).
  • Dodržujte prosím časy objednání, nemá smysl chodit dříve.

 

DĚKUJEME. TÝM CARDIOVASC…

O vánočních svátcích bude ambulance uzavřena v termínu 22.-31.12.2021.  Požadavky na léky, objednání apod. nebudeme v těchto dnech vyřizovat. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prožití Vánoc a vše nejlepší v roce 2022. 

 

TÝM CARDIOVASC…